בלוג האמנות

 
מי אוהב לעבור דירה ?

אין ספק שלעבור לדירה חדשה זה מרגש וכייפי, רק שהיינו שמחים אם אפשר היה לוותר על השלב הטכני הזה של המעבר. הרי מדובר ב"תענוג" מפוקפק שכולל מלא בלאגן, אריזות, התמודדות רגשית עם כל רכושכם, פירוקים של דברים תלויים, מציאת אנשי המקצוע  הנכונים, צביעת הביתשיפוצים, תיקונים, ההובלה, עשרות ארגזים, פריקה וסידור הבית, תליה והתקנה מחודשת.. רק המחשבה על זה מייצרת כאב ראש..

בעולם אוטופי היינו עושים  copy paste, והכל היה עובר תוך רגע לדירתנו החדשה, מותקן מסודר תלוי ומחכה רק לנו.

לא משנה כמה פעמים תגידו לעצמכם "לי זה לא יקרה", יש סיכוי סביר שתתקלו בבעיות שונות בתהליך המעבר. הרבה פעמים התקלות קשורות לבעלי המקצוע השונים שעוזרים לכם בתהליך ההעברה, אם זה בזמינות שלהם או במחיר שסיכמתם שפתאום משתנה, לעיתים זה קשור בכם שלא ארגנתם את הדברים כמו שצריך ופתאום יש חוסר בדברים שממש מהותיים לכם ולעיתים זה קשור בכך שכאשר כבר הגעתם לדירה החדשה, אתם כל כך מותשים שאתם מרשים לעצמכם לא לסיים הכל עד הסוף, וככה נשארים להם ספיחים של התקנות למיניהן או עבודות שונות שצריך לבצע, שאיכשהו מצליחים להמשך עוד שבועות או חודשים אחרי הכניסה לדירה החדשה.

איך בכל זאת ניתן להקל על התהליך? פונים לקרן שפע מנהלת "הנדימן יכול הכל"- מפיקת מעברי דירות.  קרן יודעת להפיק עבורכם מעבר דירה קל ומתוקתק עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. הכל כתוב ומסודר, ואנשי המקצוע באחריות. צוות המשרד פנוי לשירות לקוחות - לתכנן איתכם את המעבר, לענות על שאלות, לתאם לכם פגישות והגעות אנשי מקצוע, לתת טיפים טובים, להבין את הצרכים הייחודיים שלכם ולהציע פתרונות מעולים ובכך נותן לכם מענה וחווית מעבר ברמה שלא הכרתם! באותו הזמן אנשי המקצוע  עובדים בשטח ועסוקים במתן מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

לינק לאתר: https://www.handycandoit.com/