אמנות לרכישה אמנות ישראלית מקורית

אמנות לרכישה
רכישת יצירות אמנות מקוריות – זה מעולם לא היה קל ומהנה יותר
 
נויה היא החוט המקשר בין אוהבי האמנות ליוצרים שאתם עדיין לא מכירים ומאפשרת חשיפה הדדית בין הקהל ליוצרים ולהיפך, מתוך שאיפה לקרב את שניהם זה לזה ולהנגיש את היצירה הישראלית לכל אוהבי האמנות. אם אתם מחפשים יצירות אמנות ישראליות מקוריות, של אמנים שאינם ידועים בהכרח ובמחיר הוגן לשני הצדדים, רכישת ציורים מעולם לא הייתה קלה ומהנה יותר. 
בנויה מציגים למעלה מ 90 אמנים ישראלים מאות יצירות אמנות, המסודרות בקטגוריות שונות ובחתכי חיפוש שונים, כדי להקל עליכם למצוא את מה שאתם מחפשים, וניתן לרכוש יצירות אמנות לבית, למשרד, ולכל חלל אחר.
השירות של נויה מאפשר כמה מסלולי רכישה לנוחיותכם: 
  • ניתן לבחור את היצירות האהובות עליכם דרך האתר ולרכוש אותן מיידית. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם תוך 14 יום, עם היצירה, ויתלו, יתקינו או יעמידו אותה בכל מקום בו תרצו. 
  • תוכלו לבחור מספר יצירות לבדיקה ואנו נגיע אליכם עם היצירות לבדיקת התאמתן לחלל ולטעמכם במקום עצמו. לאחר הבחירה הסופית תרכשו את היצירה או היצירות שאהבתם ביותר. 
  • ניתן להזמין אליכם את מומחי האתר לייעוץ סגנוני והתאמת יצירת האמנות לסגנון הרצוי לכם. הצוות יראה את החלל, ישמע את הציפיות שלכם ותיקבע איתכם פגישה נוספת אליה יגיעו עם מספר יצירות לבחירתכם. 
  • אם אתם ממש מתקשים לבחור את היצירה האחת הנכונה בשבילכם תוכלו לשכור את היצירה במחיר סמלי של 600-800 ₪ לשנה ולראות האם היא מתאימה לכם או לא. במידה והיצירה מוצאת חן בעיניכם תוכלו לרכוש אותה בחודש השכירות הראשון ולשם רק את ההפרש בין מחיר השכירות למחיר הרכישה. לחילופין, אם אינה עונה על ציפיותכם, תוכלו להחזיר אותה ולרכוש יצירה אחרת.
רכישת יצירות אמנות מקוריות דרך נויה היא חוויה מהנה ופשוטה, שבסופה תישארו עם יצירת אמנות שאתם אוהבים במיוחד. 
 


רכשתי וגם שכרתי מספר יצירות דרך "נויה" בטיפולה המסור, המקצועי והאדיב של יונת חולי.יונת הגיעה לבית ולמשרד, התרשמה מהחלל ושמעה מאיתנו מה אנו מחפשים.במקרה שלנו היה לנו כיוון כללי וכן רצון שהיצירות יתאימו ליצירות אמנות אחרות ולחלל,יונת היתה מאוד סבלנית וליוותה את כל התהליך ואת ההתלבטויות אז לבחירת היצירות כשהגיעו היצירות מהאמנים - יונת מביאה אותן בעצמה ומייעצת בקשר למיקום תלייתן. המיזם יוצא הדופן של יונת - נויה - מאפשר לבעלי משרדים וכן לאנשים פרטיים ליהנות מאמנות ישראלית מקורית הן לשכירות במחירים נוחים והן לרכישה. תודה יונת"

תמר יקותיאלי עמירן, עו"ד