השכרת אמנות מדוע אמנות להשכרה?

מדוע אמנות להשכרה?

אנחנו ב"נויה" יודעים שרכישת יצירת אמנות יכולה להיות יקרה לכיסם של רבים, וכי רבים חוששים מהשתנות טעמים ואופנות ומבחירה לא נכונה של יצירת אמנות שלא תשתלב בחלל כמו שהיו רוצים, ולכן הם  מתקשים לרכוש יצרת אמנות. בדיוק בשביל אנשים אלה פיתחנו את השירות המהפכני של השכרת יצירות אמנות.
שירות השכרת היצירות שלנו מיועד בעיקר למשרדים וחללים עסקיים אחרים המחפשים יצירות אמנות כחלק מעיצוב האווירה העסקית הנכונה ושמחים לקבל מאיתנו סיוע מקצועי בהתאמת היצירות הנכונות לצרכים שלהם, אך לא רק להם.

על פי המודל הכלכלי של נויה ניתן לבחור יצירת אמנות אחת או יותר ולשכור אותה לתקופה של שנה בעלות סמלית. המטרה שלנו היא להנגיש את עולם האמנות למגוון עסקים וארגונים רחב ככל האפשר, ולאפשר רענון של הסביבה העסקית בעלות נמוכה במיוחד, תוך מתן במה וחשיפה לאמנים ישראלים מקוריים שאינם מוכרים בהכרח.

היצע יצירות האמנות שאנו מציעים הוא עצום וכולל כמעט 1500 יצירות של כ- 90 אמנים ישראלים במגוון תחומים: ציורים, צילומים ופיסול. ההתאמה בין יצירת האמנות לחלל נעשית במשותף עם מומחי נויה, בהתאם לצרכי הלקוח וטעמו.

הצוות שלנו יגיע אליכם לפגישת ייעוץ והיכרות, ללא שום התחייבות מצדכם, ולאחריה נוכל לחזור אליכם עם כמה הצעות שיענו על הצרכים שלכם, כפי שהתבררו בשיחה המקדימה, ונמשיך להציע לכם יצירות מתאימות עד שתמצאו את היצירה "שלכם".  לאחר תום תקופת ההשכרה ניתן לרכוש את היצירה או להחליף אותה ביצירה אחרת.

עכשיו אין שום סיבה שהקירות יישארו ריקים ועיצוב הפנים העסקי שלכם יכול להפוך למושלם. 

 

שאלנו את לקוחותינו למה הם מעדיפים לשכור אמנות מקורית ולא לרכוש אותה? התשובות היו מגוונות:

 

  • "כחובב אמנות מושבע אני נהנה להחליף במשרדי ציור כל שנה יצירה" ענה מנכ"ל של פירמה גדולה אשר שכר אמנות מקורית גם לביתו החדש

  • חיפשתי להכניס צבע ואנרגיה למשרד – אמר עורך דין שמשרדו כלל הרבה קירות לבנים

  • מקבלן שהוא בעלים של חברת בנייה קיבלנו תשובה מפתיעה – חוץ מתוספת צבע חיפשתי ציורים לקירות שיטפלו בבעיה של האקוסטיקה במשרד

  • רשת מרפאות גדולה נותנת לכל רופא לבחור אצלו בחדר איזה ציור יתלה ומאמינה שבדרך זו משפרת את שביעות רצונו בעבודה

  • מנכ"ל חברה פיננסית אמר שמקבל לקוחות מחו"ל וזה עושה רושם מאד רציני על לקוחותיו ומקרין מכובדות לחברה. בנוסף חשוב לו לתרום לקידום אמנות כחול-לבן

  • מעצבי הפנים שעובדים איתנו ציינו כי בתום שיפוץ כבר לא נשאר לרוב כסף לאמנות והפתרון של שכירת יצירות הוא מאד אטרקטיבי ולא יקר בנוסף מאד נח להם לעבוד עם האתר של נויה אשר מקטלג יצירות לפי צבע, נושא וגודל וכולל מגוון מאד עשיר של סגנונות אמנות

חשוב לנו לציין כי השכרת אמנות מקורית הינה הוצאה מוכרת

 

לקוחותינו מספרים

אומרים שלשני יהודים יש עשר דעות. תחשבו אם כן, מה קורה כשמדובר בחמישה יהודים ובמיוחד כשמדובר בחמישה עו"ד...
אבל, עם יונת חולי והמיזם המדהים שלה - נויה זה צלח.
בסבלנות ובתודעה שירותית יוצאת דופן, הציגה יונת אוסף מרשים של ציורים מדהימים, סייעה בהתאמת הציורים לחללים הנדרשים ולא שקטה עד שאחרון עוה"ד במשרד היה שבע רצון.
מומלץ בחום"

עו"ד לימור חלימי
דיני משפחה וגישור