אורית בן נון

ציוריה של אורית מביעים פרץ של עשייה אקספרסיבית חסרת מעצורים כאשר משברי צבע נעים במרחב בסיבובים ספיראליים אין סופיים.
יצירתה עוסקת במבחן המרקם המופשט הנוצר בין מבני הצורה לבין שכבות הצבע. בין המטען השכלתני של העבודות לבין האפקט הרגשני שהן מעניקות לצופים. שלל הצבעים יוצר חוויה ייחודית של התחברות לחלום, לציור הנוגע ביסודות פסיכודאליים, לציור המתקשר לעולמות הדמיון וההזיה.
עבודותיה של אורית מצוירות על בד בצבעי שמן והיא שמה את הדגש על צבעוניות היוצרת לדבריה ציור דינמי ורב עוצמה.
מורתה, האמנית שלומית איבגי­ חלוואי, כותבת על עבודותיה ­"התרשמתי מהנמרצות והחשיבה המופשטת בעלת המעוף. אורית ניגשת לעבודותיה כאחוזת תזזית, יוצרת טבע של ציור ולא טבע של טבע. היא מקבלת השראה מקו קטן או כתם והופכת אותו ליצירה. ציוריה העכשוויים הינם מופשטים ספק שמימיים ספק ארציים, מין התהוות וולקנית המשוחררת מכל הגדרות רישומיות והשניות הבלתי נודעת של בהירות מול כהות. בעבודותיה, מחפשת את האמת הפנימית שלה, כאדם, כאמן וכאישה על כל השינויים וההתפתחויות שבהם".
ייחודה של העבודה של אורית נעוץ בעובדה כי ניתן להתבונן בעבודותיה מארבעה כיוונים. כל פעם יתקבל מהן אפקט אחר וייחודי. מכל צד תתגלה התרחשות מפתיעה ויתעורר רגש אחר או מחשבה שונה. לדעתה של היוצרת, עבודתה מתקשרת לסביבה בה היא מציירת וממנה היא נוטלת את השראתה והתוצר הסופי יוצר ציור של הרמוניה ואוירה חדשה.
אורית השתלמה אצל מורים פרטיים והציגה במהלך שנות עבודתה בתערוכות רבות.

לרכישה או השכרה של יצירות האמן, צור קשר: 054-4560569